kwietnia 15, 2019

Aktualizacja jaskini - wiosna 2019

Dziś nie będę się rozpisywać, bo o wszystkich nowościach informowałam na bieżąco w Artefaktach - dziś tylko pokażę Wam jak obecnie wygląda moje mieszkanko. Nie mogę się nadziwić jak daleko to zaszło, gdy porównuję sobie je ze zdjęciami sprzed roku (aktualizacja jaskini z poprzedniego roku znajduje się TU). Przybyło mnóstwo rzeczy, i wreszcie czuje że wszystko się dopełniło. Nie mam już takiego poczucia pustki. Staram się teraz nie szukać nowych roślin - mam ich tyle (łącznie z kilkunastoma pnączami, które się ukorzeniają, że gdy to wszystko urośnie, nie będzie miejsca na nic). Ale w praktyce tak się nie da, bo ciągle jakieś perełki mi wpadają w zasięg rąk i szkoda nie wziąć ;v


Ulubionym miejscem jest oczywiście ściana w salonie - aktualnie jest całkowicie zawalona, ale ja i tak wcisnę tu jeszcze jakieś duperele :DParapet w pokoju jak zwykle przepełniony, ale staram się tu utrzymać choć odrobinę wolnego miejsca. Niedługo pojawią się tu kołki rozporowe i makramy i stworzy się "żywa" firanka.

Sypialnia - nie mam jakoś pomysłu na ustawienie tych wszystkich rzeczy. Tu trafia brzydsza część mojej jungli, bo skoro i tak nie jestem dumna z tych dekoracji, to sypialnia robi w pewnym sensie za przedszkole dla małych roślin i odnóżek, oraz na to, co nie zmieści się w salonie. Miejsce jest w zasadzie tylko na parapecie, staram się nie zagracać biurka, żebyśmy mieli miejsce tylko na kompy i ważne rzeczy ;V W poprzednich artefaktach jej nie pokazywałam. Nie pokaże Wam zdjęć, bo nigdy nie mogę pod światło ładnie uchwycić pokoju.


Balkon stoi pusty. W tym roku nie mam motywacji, żeby sadzić zioła, które i tak zeżrą mi gąsienice. Kupię sobie jakiś jeden rozmaryn i na tym pozostanie. Nie wiem czy będę wystawiać rośliny na balkon, boje się przędziorków. Prawdopodobnie będziemy tylko zakładać siatkę, żeby wreszcie można było normalnie otwierać drzwi balkonowe - póki co nie możemy, bo kot. Drzwi balkonowe zatarasowane kwietnikiem i innymi doniczkami.
Chciałabym też nagrać film i pokazać to wszystko z bliska. Ale to dopiero jak ogarnę aparat i będzie dobra jakość. Czyli możliwe, że jeszcze w tym miesiącu :D W razie czego szukajcie mnie na KANALE.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 gnome household , Blogger