sierpnia 19, 2018

Magiczne profile na Instagramie - skąd czerpię inspiracje?

Co jakiś czas dostaje na Instagramie wiadomości, że podoba Wam się sposób w jaki prowadzę profil i obrabiam zdjęcia. Ja też mam swoich faworytów na Insta - oglądanie ich zdjęć to dla mnie ogromna motywacja i pełna inspiracji podróż. Bardzo chcę Wam je przedstawić - autorzy chyba nie będą mięli nic przeciwko :D

inspiracjeinstagram@tathariel

Jeden z pierwszych profili, w którym totalnie się zakochałam. Imponowało mi, że Tathariel ubiera się tak jakby własnie wyszła z planu "Władcy Pierścieni". W dodatku pięknie rzeźbi i tworzy...I ma dwa kotki somalijskie. Nie obraziłabym się jakby ktoś zamienił nas życiami ;v@thevikingquenn

Początkowo myślałam, że to siostra Tathariel - twarze podobne, włosy długie i tak samo czesane, image też podobny. Okazuje się jednak, że to nie siostry, ale nie ważne. Ten profil jest trochę mniej magiczny, za to bardziej wikiński.
@wildfoodlove

To ten typ profilu, które nie udostępniają własnego contentu, a pokazują zdjęcia innych - kiedyś udostępnili nawet jedną z moich fotek. Wildfood love to galeria zdjęć związanych z dzikim jedzeniem - z lasów i łąk, a nie z marketowej półki.
@forest_of_twinkling_fireflies

Ponownie profil do repostowania cudzych zdjęć. W tym przypadku udostępniają leśny twórczy stuff - urocze, magiczne rękodzieło różnego rodzaju w temacie lasów, elfów i tym podobnych.
@fairytales_and_capmfires

Ta pani od roku lajkuje każde moje zdjęcie - tak bardzo łechta mi to moje serduszko ;V Ronja nie tylko tworzy skórzane rzeczy i pokazuje leśne zdjęcia - ma też konie, które bardzo często są przyozdobione magicznymi ręcznie robionymi uzdami i siodłami. Wyglądają wszyscy jakby przeszli do nas przez portal ze średniowiecza.
@acahkosiskwew

Trochę mniejszy profil - ale piękny. Autorka z tego co rozumiem mieszka na jakimś odludziu i żyje z darów natury.

@agnieszka_lorek

Najpiękniejszy profil fotograficzny jaki powstał. Modelki na zdjęciach Agnieszki to zawsze jakieś wróżki i rusałki, przebrane w piękne magiczne stroje. Najbardziej charakterystycznym elementem jej twórczości jest obróbka zdjęć - nadawanie im efektu farby. Coś pięknego.
@0ld_hag

Ma tatuaże na twarzy i 40 lat, a wygląda na 25. Robi jedne z najpiękniejszych mrocznych fotek na Ig.
@thistlemilk

Jej zdjęcia bywały creepy. Na tym profilu ponownie traficie na mroczne zdjęcia natury, piękną wiedźmę i koty.


@forndom

Byli dla mnie ostateczna inspiracją. Dzięki nim powstał mój profil. Jeśli jeszcze nie wiecie - to zespół muzyczny (swoją drogą polecam i pisałam o nich  Tutaj), których profil przedstawia mroczną naturę. Mgły, góry i zuo. Kocham bardzo.A jakie profile Wy kochacie? Zapraszam oczywiście także do mnie - TUTAJ!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 gnome household , Blogger