maja 22, 2018

O MNIE

Cześć!

Nazywam się Klaudia i mam 22 lata (przeliczając na wiek ludzki). Jestem studentką psychologii, miłośniczką fantastyki, cosplayu, gier i psychofanką Toma Hiddlestona. Kocham lasy i zielsko wszelkiego rodzaju, choć mieszkam w mieście. Mam kota, Sylfanę - i nie, nie inspirowała mnie Sylvanas z Blizzarda (puszczam oczko do fanów "Pana lodowego ogrodu"). Gdybym miała wymienić coś, bez czego nie mogłabym dalej egzystować na tej planecie, byłyby to PIEROGI. To jedna z niewielu rzeczy, która się Wam, człowieki, udała. Moje mieszkanie wygląda jak porośnięta pnączem dziupla obklejona czaszkami i świecami, ale znajduje się zdecydowanie zbyt blisko cywilizacji. Tylko znajomi już wiedzą, że jestem skrzatem udającym normalnego człowieka, który został zmuszony do smutnej egzystencji w centrum miasta.


Moja przygoda w internetach zaczęła się od założenia nowego Instagrama, który chciałam stylizować na zły, mroczny i tak leśny jak to tylko możliwe. Blog ruszył niedługo potem, a ja bardzo chciałam utrzymać go w podobnym klimacie. Łączenie zwykłego lifestylu z byciem leśnym jaskiniowcem nie wychodziło mi zbyt dobrze, dlatego treść bloga lekko się zmieniła i ciągle ewoluuje. Postanowiłam na razie darować sobie typowe blogowanie, zabawy w rozwój osobisty i tym podobne, a skupić się na tym, w czym jestem dobra i w czym chcę się rozwijać - w zielarstwie i naturalnej kosmetyce, a także odkrywać coraz głębsze zakamarki fantastyki i wszystkiego co związane z folkiem. Choć od samego początku miałam duże opory w łączeniu tak odległych od siebie tematów, postanowiłam zrobić to po swojemu i liczyć, że znajdą się czytelnicy, którzy docenią moją pracę i mój styl. I tak już zostanie.

Chcę żeby mój blog był pomocnym i przydatnym miejscem dla wszystkich początkujących zielarzy, nerdów i elfów, a nawet dla człowieków, którzy jakimś cudem dostali się do tej krainy internetu.

Czujcie się jak u siebie <3Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 gnome household , Blogger