stycznia 15, 2019

Jak teraz wygląda moje gniazdko? - aktualizacja twierdzy

Hejoszka, dziś będzie króciutko - mam sporo roboty na studia, a nie chciałam zbyt długo milczeć. Dlatego pokażę Wam niewielką aktualizację kilku zakątków mojego ogromnego leśnego zamczyska.Najciekawszym miejscem jest obecnie ta ściana. Trzeba zamalować niektóre punkty (nieudane zabawy z taśmą montażową) i brakuje jeszcze kilku mniejszych ozdóbek. Pojawiły się wreszcie stare gablotki, w których będę przechowywać kamyczki i inne drobiazgi. Pokaże je Wam dokładniej w styczniowych artefaktach. Wciąż szukam po aukcjach drukarskiej szuflady - to taka duża drewniana gablotka z wieloma przegródkami, którą jednak dosyć ciężko dostać na olxie. Zawiesiłam też dwa kwietniki najwyżej, bo wciąż było mi jakoś pusto. Jeden z nich jednak trzeba wymienić, bo wydaje się niestabilny i ktoś może oberwać doniczką po łbie.

Mam bardzo ambitne plany na epipremnum. Nie wiem jak je poprowadzić, żeby zarosło mi pokój. Nie wiem czy przewieszać linki nad pokojem, czy może poprowadzić je po ścianie. Aktualnie wszystkie pnącza tnę, ukorzeniam od nowa i zagęszczam, żeby busz był konkretny. Moje scindapsusy pstre już wypuszczają pierwsze liście i nie mogę się doczekać, aż je zawieszę. Kupiłam też nowe bluszcze. Przekonałam się także do monstery adansonii, którą dostałam od chłopaka i nie mogę się doczekać aż te trzy nowe wyrastające pędy się całkiem rozwiną i zakrzaczą półkę.

Parapet jest cały zajęty, pełno tu dupereli, które wiosną polecą na balkon. Ostatnio wróciłam do zabaw w kominki i świeczniki, dosyć często podgrzewam sobie sosnę i lawendę. Polecam to połączenie :D mam ukochany kominek sówkę poniżejA tak to wygląda w całości - niestety jest dosyć ciemno, więc zdjęcia takie sobie :<
Co myślicie? Podoba Wam się? :D

Odsyłam też do przydatnych wpisów:

- Jak zrobić doniczki z betonu?

- Poradnik pielęgnacji roślin - dla początkujących

- Jak dbać o rośliny zimą?

- Jak zrobić las w słoiku?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 gnome household , Blogger